Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
[{"available":true,"c_guid":"7daaf61c-98b8-425f-8d11-57d67b4fe292","c_author":"hvg.hu","category":"tudomany","description":"Valószínűleg nem is gondolják a majdani iPhone 16-tulajdonosok, hogy éppen számukra lehet jó hír, hogy az Apple felvásárolta a francia Datakalab vállalkozást.","shortLead":"Valószínűleg nem is gondolják a majdani iPhone 16-tulajdonosok, hogy éppen számukra lehet jó hír, hogy az Apple...","id":"20240426_apple-datakalab-felvasarlas-darwinai-mesterseges-intelligencia-iphone-16","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/7daaf61c-98b8-425f-8d11-57d67b4fe292.jpg","index":0,"item":"9b50da30-882d-41eb-9a1d-0137539e92cb","keywords":null,"link":"/tudomany/20240426_apple-datakalab-felvasarlas-darwinai-mesterseges-intelligencia-iphone-16","timestamp":"2024. április. 26. 10:03","title":"Már megint felvásárolt valamit az Apple, és egyre nyilvánvalóbb a cél","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"7ddffe33-3286-409f-a4d4-473937da7ccb","c_author":"hvg.hu","category":"kkv","description":"Az olajcég több mint 2,6 millió törzsrészvényt vásárolt.","shortLead":"Az olajcég több mint 2,6 millió törzsrészvényt vásárolt.","id":"20240426_mol-waberers-reszveny-felvasarlas","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/7ddffe33-3286-409f-a4d4-473937da7ccb.jpg","index":0,"item":"b4a2d14e-aed7-4b54-939c-9581ecf4a243","keywords":null,"link":"/kkv/20240426_mol-waberers-reszveny-felvasarlas","timestamp":"2024. április. 26. 05:54","title":"A Molé lett a Waberer's részvényeinek 15 százaléka","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"692b0047-4325-4dc2-9d26-15f4507fb24d","c_author":"hvg.hu","category":"tudomany","description":"Kifejezetten csehül áll a munkahelyi biztonság terén a SpaceX – az űripari vállalat egyik részlegén 100 munkavállalóból átlagosan 7,6 sérült meg 2023-ban.","shortLead":"Kifejezetten csehül áll a munkahelyi biztonság terén a SpaceX – az űripari vállalat egyik részlegén 100 munkavállalóból...","id":"20240426_spacex-elon-musk-uripari-vallalat-munkahelyi-biztonsag-problemak-serulesek-szama","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/692b0047-4325-4dc2-9d26-15f4507fb24d.jpg","index":0,"item":"6f801028-ba02-486c-b5da-6d2a2b3982cd","keywords":null,"link":"/tudomany/20240426_spacex-elon-musk-uripari-vallalat-munkahelyi-biztonsag-problemak-serulesek-szama","timestamp":"2024. április. 26. 13:03","title":"Csonttörés, égés, áramütés: ezen a munkahelyen az iparági átlag sokszorosa a sérülések száma","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"bead07f2-758e-4931-9664-cdb23bf29287","c_author":"hvg.hu","category":"cegauto","description":"A motor orgánumát biztosan kedveli a zenész.","shortLead":"A motor orgánumát biztosan kedveli a zenész.","id":"20240426_chevrolet-corvette-paul-mccartney-video","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/bead07f2-758e-4931-9664-cdb23bf29287.jpg","index":0,"item":"795686f3-8c68-479b-b02e-06c8591f853a","keywords":null,"link":"/cegauto/20240426_chevrolet-corvette-paul-mccartney-video","timestamp":"2024. április. 26. 09:54","title":"Nyolcvan fölött is bivalyerős V8-as Chevrolet Corvette-tel jár Paul McCartney – videó","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"8b4db743-4437-4a5f-b54a-4e4d99f5f111","c_author":"hvg.hu","category":"cegauto","description":"A kocsi elektromos hajtásláncát a horvát Rimac fejleszti. ","shortLead":"A kocsi elektromos hajtásláncát a horvát Rimac fejleszti. ","id":"20240427_itt-vannak-az-elso-kepek-a-bugatti-chrion-1800-loeros-utodjarol","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/8b4db743-4437-4a5f-b54a-4e4d99f5f111.jpg","index":0,"item":"edf41ad1-1e7a-43d7-8bed-c80c60873ce6","keywords":null,"link":"/cegauto/20240427_itt-vannak-az-elso-kepek-a-bugatti-chrion-1800-loeros-utodjarol","timestamp":"2024. április. 27. 10:47","title":"Itt vannak az első képek a Bugatti Chrion 1800 lóerős utódjáról","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"04256e91-9e64-473a-a584-4da367b73825","c_author":"hvg.hu","category":"tudomany","description":"Az Adobe VideoGigaGan néven mutatta meg az új fejlesztését. Egyelőre csak kísérleti fázisban van, de a teljesítménye már így is lenyűgöző.","shortLead":"Az Adobe VideoGigaGan néven mutatta meg az új fejlesztését. Egyelőre csak kísérleti fázisban van, de a teljesítménye...","id":"20240427_adobe-videogigagan-videoszerkesto-mesterseges-inelligencia-elesseg-felskalazas","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/04256e91-9e64-473a-a584-4da367b73825.jpg","index":0,"item":"c3f23836-e3ed-4a30-926d-3dec6ed3e12c","keywords":null,"link":"/tudomany/20240427_adobe-videogigagan-videoszerkesto-mesterseges-inelligencia-elesseg-felskalazas","timestamp":"2024. április. 27. 10:03","title":"Olyan videószerkesztőt tettek le az asztalra, hogy leesik tőle az ember álla – videó","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"79a3ad06-50d5-4d00-9cbe-d34370f28ebd","c_author":"Mátraházi Zsuzsa","category":"360","description":"","shortLead":"","id":"20240425_hvg-konyv-marina-sztyepnova-varos-a-szakadek-szelen","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/79a3ad06-50d5-4d00-9cbe-d34370f28ebd.jpg","index":0,"item":"0d388513-6580-447f-b9c8-8c0071dffd76","keywords":null,"link":"/360/20240425_hvg-konyv-marina-sztyepnova-varos-a-szakadek-szelen","timestamp":"2024. április. 25. 18:30","title":"„Oroszországban csak túrót csináltak. Reggelre elkészült. Estére pedig megsavanyodott” – regény a mai orosz valóságról","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":true,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null},{"available":true,"c_guid":"7b3cd24f-46a9-45fe-8d7d-3c1614589b7a","c_author":"hvg.hu","category":"elet","description":"Karácsony Gergely válaszvideóban reagált az ültetésre.","shortLead":"Karácsony Gergely válaszvideóban reagált az ültetésre.","id":"20240426_puszit-kuldott-karacsonynak-es-visszaultette-a-kovetoi-altal-letaposott-viragokat-a-penzszoro-mobilfoxos-influenszer","image":"https://img.hvg.hu/Img/ffdb5e3a-e632-4abc-b367-3d9b3bb5573b/7b3cd24f-46a9-45fe-8d7d-3c1614589b7a.jpg","index":0,"item":"c5b00728-c613-496e-9374-f53da7d5083d","keywords":null,"link":"/elet/20240426_puszit-kuldott-karacsonynak-es-visszaultette-a-kovetoi-altal-letaposott-viragokat-a-penzszoro-mobilfoxos-influenszer","timestamp":"2024. április. 26. 16:24","title":"Puszit küldött Karácsony Gergelynek és visszaültette a követői által letaposott virágokat a pénzszóró influenszer","trackingCode":"RELATED","c_isbrandchannel":false,"c_isbrandcontent":false,"c_isbrandstory":false,"c_isbrandcontentorbrandstory":false,"c_isbranded":false,"c_ishvg360article":false,"c_partnername":null,"c_partnerlogo":"00000000-0000-0000-0000-000000000000","c_partnertag":null}]
Egy ilyen patikaállapotú Volga például könnyedén megér több mint 20 ezer dollárt.
Az Egyesült Államokban találtak egy tökéletes állapotban lévő 1976-os GAZ-24 Volgát. Az autón régi szovjet rendszámtáblák vannak a kijevi régióból. A Gooding & Company készül hamarosan elárverezni.
A GAZ-24 olyan jól néz ki, mintha új lenne: eredeti a festése, és a karosszérián nincs rozsda. A belseje is jó állapotban van, és a motor is tiszta. Az eredeti szerszámok, dokumentáció és használati utasítás megmaradt.
A tulajdonosok nem árulják el, hogyan került a GAZ-24-es az Egyesült Államokba. Annyi bizonyos, hogy 1976-ban vették először nyilvántartásba. Az 1978-as közlekedési szabálysértésekért kiszabott bírságokról szóló nyugtákat is megőrizték.
A benne lévő 2,4 literes motor 95 lóerős, és 4 sebességes kézi sebességváltóval van felszerelve. A végsebessége 145 km/h.
Gooding&Company
Gooding&Company
A kocsit árverésre bocsátják. Mivel ilyen jó állapotban van, és ritkaságnak számít az Egyesült Államokban, várhatóan 20 000 és 30 000 dollár (7-10 millió forint) közötti összeget fognak érte elkérni.