Ő A mi kis falunk agglegény Svábja: a színész 3 fia sorozatszereplő lett

Sarkadi Kiss János négygyermekes apaként beszélt családjáról.

Sarkadi Kiss János és családja
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Sarkadi Kiss János két sikersorozatban is feltűnik a képernyőkön. A Gólkirályságban Csabit, A mi kis falunkban pedig az agglegény Svábot alakítja. Utóbbi karaktere nem is lehetne messzebb saját életében betöltött szerepétől, hiszen a színész négygyermekes apa.

Sarkadi Kiss János és családja

- Ahhoz, hogy minden működjön, kell egy csodálatos feleség. Amikor engem Budapestre vagy Pilisszentlélekre szólítanak a forgatások, ő cipeli a vállán a családi terheket. Ilyenkor nagyon sajnálom őt, mert ez bizony sok feladattal jár - mondta a színész a Story magazinnak.

A sorozatsztár büszkén mesélt mind a négy gyermekéről is: Csanád 13, Bernát 10, Donát nyolc-, a kis Csenge pedig hároméves. Mindannyian imádják a zenét, és másban is bontogatják már szárnyaikat. Hozzátette, hogy A mi kis falunkat mindenki együtt nézi otthon, és jókat nevetnek rajta.

- Azt látom, hogy el tudnak vonatkoztatni, és nem az apjukat látják a képernyőn, hanem Svábot. A Gólkirályságban pedig a fiúk még szerepet is kaptak. A két nagyobb a sorozatbéli két fiamat alakította, a kisebb pedig labdaszedő volt. 

Sarkadi Kiss János nagyon örült ennek a lehetőségnek, mert így fiai megértették, mivel is jár a munkája.

- Ezúttal nekik is dolgozniuk kellett, és hamar rájöttek, milyen fárasztó tízszer-hússzor felvenni ugyanazt a jelenetet. Most már ők is tudják, milyen kemény meló ez.

A mi kis falunkban pletykás öregasszony: a valóságban 64 éves, dögös díva Tóth Enikő

Tóth Enikő a Menopauza című darabban is megmutatja irigylésre méltó alakját.

Elolvasom

Cover-fotó: Facebook/A mi kis falunk

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük