Hosszú Katinka először mutatta meg kislánya arcát: a szundikáló Kamíliáról Spanyolországban készült kép

Hosszú Katinka kislányát eddig csak úgy mutatta meg a közösségi oldalain, hogy az arca takarásban volt.

Hosszú Katinka kislányának arca
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Hosszú Katinka és családja Spanyolországba utaztak - derült ki abból a friss posztból, amelyet tegnap este tett közzé az Insta- és Facebook-oldalán. A fotón férje és kislányuk is szerepel, először mutatta meg Kamília arcát.

Augusztus 6-át írtuk, amikor az olimpikonnak és Layber-Gelencsér Máténak megszületett első közös gyermekük. 

Hosszú Katinka kislányának arca

Elvétve mindketten posztoltak a csemetéről, de csak olyan képeket tettek közzé, amelyeken hátulról fotózták Kamíliát. Ezúttal megtört a jég, a csöppség teljes egészében látszódik. Szundikálás közben kapták le a babakocsiban.

Akadt olyan kommentelő, aki annyit írt a bejegyzés láttán, milyen meghitt az egész beállítás. Nekünk is pontosan ez a jelző jutott először eszünkbe. A lemenő nap sugarai, a büszke anyuka és apuka arckifejezése és az édesen alvó csöppség szívmelengető összképet alkot.

Korábbi posztjai kommentszekciójában már előfordult, hogy Hosszú Katinka megkapta a kérdést, tervezi-e megmutatni gyermeke arcát a nyilvánosságnak. Bár arra nem reagált, a mostani bejegyzés megadta a választ.

Dallos Bogi és Puskás Peti kisfia

Puskás Peti és Dallos Bogi kisfia már két hónapos. Cikkünkben a kép, amin Ábel elszundított az apukája mellkasán.

Imádjuk Puskás Peti és kisfia közös képét: Ábellel így szundikáltak együtt

Puskás Peti és Dallos Bogi kisfia már két hónapos. Cikkünkben a kép, amin Ábel elszundított az apukája mellkasán.

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Cover-fotó: Profimedia

Ezt is szeretjük